Podstawowe Dane


Gostyński Ośrodek Kultury "Hutnik"
ul. Hutnika 4, 63-800 Gostyń
tel. (65) 572 79 90 / fax (65) 572 09 05 / e-mail: gokhutnik@gostyn.pl

NIP 6960011359 / Regon 000664728


Dyrektor - Tomasz Barton
tel. (65) 572 79 90 wew. (21)
e-mail: tbarton@gok.gostyn.pl 

Sekretariat
Kierownik administracyjny - Aneta Kowalska
tel. (65) 572 79 90 wew. (20)
e-mail: gokhutnik@gostyn.pl 

Główny Księgowy: Agnieszka Nowak
tel. (65) 572 79 90 wew. (24)
e-mail: anowak@gok.gostyn.pl 

Kierownik działu techniki i organizacji imprez: Michał Gumienny
tel. (65) 572 79 90 wew. (28)
e-mail: mgumienny@gok.gostyn.pl 

Kierownik działu animacji i upowszechniania kultury: Honorata Jankowiak
tel. (65) 572 79 90 wew. (25)
e-mail: hjankowiak@gok.gostyn.pl 

Specjalista ds. promocji i organizacji imprez: Przemysław Rychlik
tel. (65) 572 79 90 wew. (23)
e-mail: prychlik@gok.gostyn.pl 

Pracownia plastyczna: Irena Kędziora, Marek Ratajczyk
tel. (65) 572 79 90 wew. (27)
e-mail: ikedziora@gok.gostyn.pl 

Pracownia ceramiczna: Magdalena Zmyślona
tel. (65) 572 79 90 wew. (30)
e-mail: mzmyslona@gok.gostyn.pl

Kino "Pod Kopułą"
Samodzielny referent ds. obsługi kina: Justyna Majewska
ul. Bojanowskiego 7, 63-800 Gostyń
tel. (65) 572 00 27
e-mail: kino@gok.gostyn.pl 

 

Metryczka

Odpowiedzialny za treść Anna Dziamska
Data wytworzenia 2019-03-04
Opublikował w BIP Redaktor
Data opublikowania 2019-03-04 14:58:20
Ostatnio zaktualizował Przemysław Rychlik
Data ostatniej aktualizacji 2022-12-29 13:03:23
Liczba wyświetleń 12105
Historia zmian ZOBACZ